واکنش خادمیان به سخنان ابراهیمی دینانی/ بهائیت و اشرف پهلوی بانیان منشور دروغین کوروش برای مقابله با اسلام

واکنش خادمیان به سخنان ابراهیمی دینانی:

بهائیت و اشرف پهلوی بانیان  منشور دروغین  کوروش برای مقابله با  اسلام

 

هدایت پرس: حجت‌الاسلام والمسلمین استاد خادمیان نویسنده کتاب ” عادات و خرافات ایرانیان قبل از اسلام  ”   خطاب به سخنان استاد غلامحسین ابراهیمی دینانی گفت: منشور کوروش سندیت ندارد  و اشرف پهلوی ملعونه ؛  با دادن پولی گزاف و با تحریک بهائیت ؛  جوامع بین المللی را به سکوت واداشت تا آن را  ثبت دروغین کنند و این افتضاح تا جایی پیش رفت که یک محقق هلندی و خط شناس باستانی اعلام کرد: اگر کسی یک خط از منشور مورد ادعا را در کتیبه و لوح مذکور پیدا کرد یک جعبه شکلات به او خواهد داد ! 

به گزارش هدایت پرس، غلامحسین ابراهیمی دینانی، استاد  فلسفه در روز جهانی فلسفه گفت: وقتی اروپاییان در توحش به سر می بردند ما کوروش داشتیم  و منشور حقوق بشر ، این منشور زنده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین خادمیان، استاد و شارح  دروس حوزه‌ علمیه و چهره ماندگار تبلیغ در یادداشتی به سخنان غلامحسین ابراهیمی دینانی، استاد فلسفه  که از  ترویج دهندگان منشور دروغین کوروش و تمدن ایران قبل از اسلام که در خط تبلیغ بهائیت و مزدوران بهائیت و وهابیت است پاسخ دادند. متن کامل پاسخ حجت‌الاسلام والمسلمین خادمیان به استاد ابراهیمی دینانی می‌آید:

 photo_2016-10-28_21-42-47

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام وتحیت

چندی است جمعی معلوم الحال و القصد در پی تقابل اسلام و ایران و مسلمان و ایرانی هستند .

آنان با جعل و دروغ برای ایران قبل از اسلام برتری هایی را نقل به کذب و جعل می کنند تا با اطمینان به  عدم پژوهش  عوام و در برخی موارد به اصطلاح خواص ؛ ترویج دروغ نمایند و در مقابل با وارونه جلوه دادن برخی معالم اسلام ؛ ایرانی قبل از اسلام را متمدن خوشبخت و بعد از اسلام را گرفتار معتقدات دور از سعادت معرفی کنند .

برای کم رنگ شدن برخی حساسیت ها هم ؛ مساله یونان ، روم ، عرب و مانند آن را پر رنگ نموده تا مقصود خود را راحت تر ترویج دهند .

گاهی مساله مهریه زن در اسلام را با خطبه ساختگی زناشویی ایرانیان قبل از اسلام مقایسه می کنند و از آن جا که کاملا اطمینان دارند غالب مردم ایران اهل تحقیق و پژوهش و مراجعه نیستند تا جایی که در خیابان های شهر  پایان نامه های کارشناسی و ارشد و دکتری هم قابل خرید و فروش است و وقتی غالب دانش پژوه این ملت دنبال مدرک است نه معلومات چه رسد عامی و عادی ؛ لذا متن دروغین می سازد و منتشر و ترویج می کند و پوند انگلیس و دلار وهابیت و بهائیت و … هم پشتوانه ترویج این اکاذیب است .

در حالی که اگر به متون تاریخ معتبر مراجعه شود می بینیم زن در ایران قبل اسلام ؛ در چه رتبه اسف باری بوده و چه خرافات وحشتناکی مطرح بوده و کمترین آن همین شیربها در زمان ازدواج بوده که به برکت اسلام حرام اعلام شد مگر تغییر عنوان به جعاله و مانند آن دهد .

زن ایرانی قبل از اسلام در ۵ طبقه توهین آمیز قرار داشت و یکی از کابوس های زنان قبل از اسلام در ایران مساله ازدواج آنان بود .

در ایران قبل از اسلام اگر زن به جهت کراهت می خواست از شوهر جدا شود محکوم به انداختن در اعماق دریای مواج بود ! و در صورت عدم توانایی مرد در ادای قرض ؛ مرد حق داشت زنش را به عنوان تصفیه بدهی به طلبکار بدهد و زن حق اعتراض نداشت .

زن اگر از پدر جهیزیه می گرفت دیگر از اموال پدر و مادر ارث نمی برد .

دختران زشت به عنوان کنیز به دختران زیبا داده می شدند و در عوض پول دریافت می کردند .

و زنان باید سالی یک بار در معابد با یک گردشگر خارجی همبستر شوند و تا همبستر نمی شدند حق خروج از معبد را نداشتند و گاه می شد زنان زشت ۴ سال در معابد محبوس می ماندند .

دختر ایرانی قبل از اسلام باید برای شوهر کردن ضامن پیدا می کرد .

اگر زن و شوهر با هم سازگار نبودند ؛ زن باید پول ضامن  را به شوهر رد نماید .

زن ایرانی قبل از اسلام حق تجارت و بازرگانی نداشت مگر با شراکت و اگر چنین می کرد؛  یا اعدام می شد و یا یک عضو از بدن او ؛ مانند پستانش باید بریده می شد .

و اگر زن سقط جنین می کرد او را با میخ به زمین می دوختند تا بمیرد .

در برخی شهرهای ایران اگر شوهر می مرد زن را با جسد شوهرش دفن و یا زنده آتش می زدند.

زنی که بدون قرارداد دائمی  شوهر کرده بود (آن ها که می گویند صیغه در ایران قبل از اسلام‌نبود) با زنی که طبق قرارد دائمی با همان مرد ازدواج کرده بود؛  اگر از خانه خارج می شد حق داشتن سرپوش نداشت تا همگان فرق آن دو را بدانند .

زن ها به طبقات:  ممتاز زن ؛ اواغ زن ؛ سذر زن ؛ چاکر زن ؛ خود سر زن ؛ تقسیم می شدند

و بدتر از همه سذر زن بود که باید به مرده ای عقد و با برادر یا پدر و یا یکی از نزدیکان آن مرده همبستر می شد؛ تا سه فرزند به دنیا آورد تا آزاد شود .

در ایران قبل از نور اسلام ؛ پدر برای تنبیه فرزند حق بریدن زبان و گوش فرزند را داشت .

و شاید تهدید گوشت را می برم به همین سابقه برگردد .

و صدها خفت و خواری دیگر که قلم از نگارش آن شرم دارد

و اگر کسی خواست تحقیق کند به کتاب” آوای یک سیاهی” اینجانب و یا “تاریخ ایران باستان ” جناب پیرنیا و مجلدات “تاریخ فرهنگ و تمدن”  جناب قدیانی و تاریخ هرودوت و  … مراجعه فرماید .

و جالب است بدانیم متنی مثبوت در قبل از اسلام نداریم تا به آن ارجاع دهیم فتامل .

اما بیشتر از آن چه گفته شد مساله جناب “کوروش” است .

که متاسفانه اخیرا یک شخصی که عمر خود را صرف فلسفه نموده بدون درنگ و تامل و تحقیق بر طبل منشور حقوقی کوروش کوبیده که :  آی ما قبل از اسلام چنان بودیم .

غافل از این که اگر روم و یونان و اروپا و غرب تاریخ سازی می کنند چون از نور اسلام محروم هستند و باید دروغ بسازند اما ما اگر اسلام و ایران می کنیم چون نور اسلام تاریکی گذشته ما را پاک کرد و با ورودش به خاک ما نورانیت و اعتلاء و تعالی داد .

ما مثل سلمان افتخار می کنیم تا فریاد بزنیم

مسلمان ایرانی هستیم

نه ایرانی مسلمان

اسلام به ما یاد داد وطن ماندگار مذهب متعالی است

پس ما مسلمان ایرانی هستیم نه ایرانی مسلمان .

آری با ورود اسلام بوعلی ها و بو ریحان ها و … تربیت شدند .

و غفلت بزرگ تر  این که اصلا منشور کوروش سندیت ندارد. و اشرف پهلوی ملعونه ؛  با دادن پولی گزاف و با تحریک بهائیت ؛  جوامع بین المللی را  به سکوت واداشت تا آن را  ثبت دروغین کنند و این افتضاح تا جایی پیش رفت که یک محقق هلندی و خط شناس باستانی اعلام کرد :

اگر کسی یک خط از منشور مورد ادعا را در کتیبه و لوح مذکور پیدا کرد یک جعبه شکلات به او خواهد داد .

مسلمان ایرانی و هم وطن عزیز!  لوحی که پیدا شد دو نیمه است و نیمی از آن نیست و آن نیمی هم که هست اصلا چیزی به نام منشور نیست و فقط  در آن  مشخصات کوروش و ماهیت فتح بابل توسط وی در آن مثبوت است .

سایر حرف ها جعلی و دروغین و با رشوه اشرف پهلوی و تحریک بهائیت در مقابله با اسلام ؛  به سازمان ملل تحویل شد و البته سازمان ملل هیچ گاه آن را جدی نگرفته است و الا منشور حقوق بشر تنظیم نمی شد و البته آن هم رسمی نشد .

آقای فیلسوف شما که می گویی منشور کوروش ضد برده داری است کمی به تاریخ رجوع کن تا بفهمی نه تنها برده داری در ایران هیچگاه تا حدود یک قرن و نیم پیش  تعطیل نشده بلکه از آداب تنبیه ایرانیان این بود که اگر زن و فرزند خطا می کردند مرد حق داشت آنان را به عنوان برده بفروشد .

ضمن این که در ایران قبل از اسلام و زمان کوروش و قبل و بعد از کوروش  نظام طبقاتی بود ؛ که صد ها مرتبه بدتر از برده داری بود .

نظام طبقاتی که کفاش زاده باید کفاش می شد و آهنگر زاده باید آهنگر می شد و کسی جز پادشاه زادگان و موبد زادگان و مغان زادگان حق تحصیل علم نداشت .

آقای فیلسوف در مملکتی که فقط شاه زاده و موبد زاده حق تحصیل داشت عالم و دانشمند تربیت می شود ؟

حداقل شاهنامه فردوسی را با یک استاد بخوان تا کمی متوجه حقیقت بشوی .

که وقتی انوشیروان ظالم در دادن حقوق ارتش و کارگزاران ناتوان شد یک تاجر حاضر شد تا سه سال مخارج حکومتیان را بدهد به شرط اجازه تحصیل به فرزندش ولی انوشیروان ظالم نپذیرفت .

و اعلام کرد این روش پادشاهان گذشته بود و من آن را نقض نمی کنم !

نظام طبقاتی هزاران مرتبه از برده داری بدتر بود  که البته  به برکت اسلام برچیده شد .

اگر منشور درست است چرا کوروش این ظلم را معدوم نکرد ؟

و چو نیک بنگریم فقط اسلام بود که با احکام صحیح درباره بردگان ؛ زمینه های برچیده شدن برده داری را فراهم کرد. که تا دیر نشده دست از فلسفه بردارید و به حوزه ها مراجعه نمایید و دوباره  یک دوره فقه را با استاد متظلع تتلمذ فرمایید .

اگر تاریخ را ببینید پر است از جنایات کوروش در حمله به شهرها .

و وقتی با ماساژت ها (مازندران- ماهی خواران) وارد جنگ شد و شکست خورد حتی کوروش طبق نقل تاریخ فرصت وصیت هم پیدا نکرد و سرش جدا و توسط یک زن مازندرانی در خیک خون انداخته شد و زن خطاب به او گفت: 

تو که از خون خواری سیر نمی شدی حالا بنوش تا شاید سیر شوی .

اگر کوروش صاحب عدالت و منشور بود آیا این جمله به او گفته و در تاریخ ثبت می شد ؟

بعدها ملی گراها برای پاک کردن این افتضاح از دامن کوروش برای مرگ او افسانه سازی ها کردند .

چگونه کوروش منشور حقوقی دارد در حالی که ” آستیاگ” را از سلطنت خلع کرد و با دختر او یعنی” آمی تیس”  که خاله کوروش می شد به زور ازدواج کرد .

این آدم که به خاله خود رحم نمی کند منشور حقوقی دارد ؟!!

عزیزان ! من یک ایرانی هستم اما دوست دارم به حقیقت افتخار کنم نه به جعل و دروغ .

آقای فیلسوف شما اگر راست می گویید نام چند دانشمند قبل از اسلام در ایران را بیان فرمایید ؟

آیا غیر این است که با ورود اسلام به ایران بوعلی سینا ها ؛ بوریحان ها ؛ خوارزمی ها ؛ فردوسی ها و … تربیت شدند ؟

اگر می خواهید بگویید دراثر حمله ها آثار آنان منهدم شد خودت پاسخ خودت را داده ای چرا که قبول کرده ای بی سند فقط ادعا می کنی.

و مطلب دیگر مگر بعد از اسلام هم این مملکت گرفتار تاراج نشد ؟ اما پس چرا آثار ماند ؟

 پاسخ روشن است اگر چیزی باشد حتما اثری از آن می ماند مگر این که اصلا نباشد .

البته غرق شدن در فلسفه پایانی چنین دارد

من فقط شما را  نصیحت می کنم:

یکی تحقیق و تامل و در مجامع علمی احساسی حرف نزدن و برای کف زدن و خوشی جمعی؛  حق را نباختن و دوم جمله ای که جناب ملا صدرای شیرازی اصفهانی رحمه الله در مقدمه اسفار نوشته است :

و انی لاستغفرالله کثیرا مما ضیعت شطرا من عمری فی تتبع آرا المتفلسفة و المجادلین من اهل الکلام و تدقیقاتهم و تعلم جربزتهم فی القول و تفننهم فی البحث حتی تبین لی آخر الامر بنور الاینان و تایید الله المنان ان قیاسهم عقیم و صراطهم غیر مستقیم ..‌

” من بسیار از خداوند طلب آمرزش دارم که بخشی از عمر خود را در تفحص و مطالعه نظریات اهل فلسفه و مجادلان اهل کلام و تحقیقات آنان و لطایف سخنشان تباه ساختم .

تا این که در آخر عمر به توفیق نور ایمان و عنایت خداوند برایم روشن شد که نظریات آن ها عقیم و غیر مستقیم و انحراف است .

در این جا بود که دریافتم هر آن چه پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله و اسلام می فرماید را ؛ باید یاد بگیرم و دریافت نمایم ؛ تا به سعادت و رستگاری برسم .

والله المستعان

سید حسین خادمیان